| SimonBodo1982 a întrebat:

Am o tableta E-Boda Android Supreme X80L Dual Core. Azi-seara am pus-o la incarcat. Dimineata (astazi) am gasit-o bipaind. Imi tot arata robotelul. Am apasat pe butonul de pornire si s-a stins. Dupa aceea am pornit-o si imi facea la fel. Este problema ca a stat prea mult la incarcat? Ajutati-ma Va rog!

Răspuns Câştigător
| andreicaia99 a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa iti spun. o varianta ar fi ca a stat prea mult la incarcat. pe de alta parte ar putea fi ''calitatea''.E-boda e o tableta romaneasca deci nu este foarte buna din p.d.v calitativ. funda?

| SimonBodo1982 explică (pentru andreicaia99):

Ti-am dat funda de mila ca nu mi-a raspuns nimeni din top

1 răspuns: