| vLaD1110 a întrebat:

Salut, am o tableta Lenovo si cand incerc sa deschid o aplicatie pur si simplu se face un black screen 3 secunde si revine la pagina anterioara. Adica mai pe scurt nu imi intra in unele jocuri si aplicatii. Aveti vreun diagnostic si o solutie?

1 răspuns:
| Saltbae a răspuns:

Resetează la setările de fabrica, oprește forțat aplicațiile, dezinstaleaza-reinstaleaza. La cum se comporta, s-ar putea totuși sa ai un virus in sistem. Încearcă sa o duci la reparație.