| nnux a întrebat:

Salut
Am o tastatura mecanica care e a cazut, s-a spart carcasa intr-un colt dar placa de baza nu are defecte in schimb de fiecare data cand o conectez se apasa anumite taste(zxcvbII) si shift (imi apare fereastra de activat sticky keys).
Am cum sa o repar?
Multumesc

2 răspunsuri:
| Ana7807820 a răspuns:

Du-te la un "doctor" de tastaturi. Deşi nu prea ai ce face dacă ai problemele astea.
Sau caută pe net o soluţie.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa ti-o desfaca cineva care se pricepe. S-ar putea sa fi ramas bucati de plastic care blocheaza anumite taste.