| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu niste taste care nu merg:a,c,n, h, x.
Ideea e ca tastatura e in regula, problema e ca am activat o comanda ceva cu shift pentru ca data trecuta cand am avut aceeasi problema asa am rezolvat-o, stiti voi ce taste sa apas sa-si revina?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca tastatura la un alt calculator sau alta tastatura la calculatorul tau, atunci vei putea determina daca defectul ramane la calculator sau la tastatura.
Exista si programe de testare pentru tastaturi, dar ele trebuie lansate cu alt sistem de operare, de pe alt CD, stick sau floppy disk.

| Marian_ValentinBr_1993 a răspuns:

Apasa de mai multe ori Shift apoi Yes iar la Ease of Acces Center pune toate setarila ca in poza asta https://postimg.org/image/g4ufwwvm9/

| anonim_4396 explică (pentru Marian_ValentinBr_1993):

Nu merge