| andrei2k00 a întrebat:

Am observat ca am 10000 de view-uri pe unul din playlisturile mele pe Youtube, si nu prea inteleg; acestea sunt view-uri ale publicului (putin probabil in opinia mea) sau sunt toate view-urile pe care le-am facut eu la melodiile respective din playlist?

4 răspunsuri:
| Moƒo a răspuns:

Bro.
Sunt la total. Ce ai vazut/ ascultat si tu si altii de pe youtube insa mai include si alte site-uri care au youtube- o mica legatura.

| KillaNoFilla a răspuns:

10000 de vizionari sunt 10000 de clickuri pe playlistul ala, ceea ce ii putin probabil sa fi doar tu.

Playlistul tau poate sa apara si ca video recomandant.

| ubox7007 a răspuns:

Playlistul tau este public si apare la cautare, 10k oameni au ascultat/ dat click pe playlistul tau, asta nu iti aduce bani

| andrei2k00 explică (pentru ubox7007):

Eh, nu ma intereseaza de bani si nu ma vad facand ceva din asta, eram doar curios