| Hayabuzza a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor! Am un PC care nu stiu de ce, nu ii pot vedea dextop-ul si nu stiu ce are. Ce as putea sa-i fac?

4 răspunsuri:
| Gabriel9707 a răspuns:

Ce vrei sa spui prin nu ii pot vedea desktopul? Nu se vad iconitele?

| Hayabuzza explică (pentru Gabriel9707):

Nu se vede absolut nimic pe deckstop, insa calculatorul functioneaza, doar ca nu pot vedea deckstop-ul, e pur si simplu un black screen. Ma gandeam ca poate l-am sters, dar nu cred

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Hayabuzza):

Pot fi mai multe defecte: placa video, memoria sau altceva. Numai cineva care vede si are posibilitatea sa schimbe piese te poate ajuta. Mergi la service!

| Gabriel9707 a răspuns (pentru Hayabuzza):

Nu stiu daca este corect, dar se poate sa fi ascuns iconitele. Da click dreapta si dai pe view si dupa aceea vezi daca este bifat "Show desktop icons". Daca nu este bifat da pe el.