| Ovidiu_Stoica_1974 a întrebat:

Am si eu o problema. Vreau sa trimit un mail si nu pot, deoarece atunci cand dau pe compunere, nu se intampla nimic, nu imi apare nimic. Ofer funda celui care ma ajuta!

1 răspuns:
| liliacALB a răspuns:

1) Asigura-te ca esti conectat la net. 2) Inchide browser-ul complet. 3) Da un restart la calculator (sau telefon, ce e). 4) Incearca din nou. Daca tot nu merge, incearca sa-l cureti de virusi, sa dezinstalezi aplicatiile inutile, sa-i cureti registrii, sa-l defragmentezi. Nu cred ca e cazul sa reinstalezi sistemul de operare.