| RecKinul a întrebat:

La contul meu yahoo mail am mai multe dospozitive conectate. Problema este ca Yahoo Mail ma lasă să trimit mesaje doar de pe unul. Pe laptop nici măcar nu se deschide fereastra cand dau clic pe Compunere iar pe un telefon cu android ma lasă să scriu mesajul dar da eroare cand vreau să-l trimit. Nu am mai intalnit aceasta problemă.

1 răspuns:
| Bot_Alin_1992 a răspuns:

Încearcă să te deconetezi de pe celelalte dispozitive și încearcă de pe unul dintre ele.