| skary a întrebat:

Salut, am si eu un telefon adus din afara si nu e decodat poate sa-mi spuna cineva un program care m-ar putea ajuta.Multumesc!

2 răspunsuri:
| reebexIulian a răspuns:

Salut!
Daca tot l-ai adus de afara si l-ai luat mai iefint(banuiesc), investeste si tu 30 de lei si fa o treaba calumea! Du-te frumusel la un service de telefoane si ti-l vor decoda ei imediat!
De ce iti recomand asta? Unele programe ii strica soft-ul si nu vei mai putea folosi niciun SIM, nu va mai putea recunoaste nicio retea.
Succes!

| skary explică:

Problema este ca am fost si mi-au cerut 160 de euro si am luat telefonul cu o 100