| Bogdanlmb a întrebat:

Salut, am și eu un televizor plasma și se aude, e totul bine, dar nu se vede, se vede doar foarte foarte puțin, ce are?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"un televizor plasma, ...se vede doar foarte foarte puțin"

poate trimiți o poză că te-ai exprimat foarte ...neclar

| Simpatic a răspuns:

Ori este pe duca ori merge reparat, nu stiu exact daca plasmele se repara la fel ca ledurile de exemplu dar nu strica sa intri pe olx sa cauti mesteri care repara leduri si sa le ceri o parere. Daca se repara mergi cu el la un service de reparatii

| Zuzu1991 a răspuns:

Plasma?
e pe moarte, la cat de batran e, pe plasma nu se mai produce de ani buni

Bula
| Bula a răspuns:

Ori lumina este data la minim, ori circuitul de luminare din spate este defect.
Primul se rezolva din telecomanda, al doilea doar la service.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este defect displayul trebuie schimbat, nu merita reparat, cu banii ce i dai pe reparat i ti i ei alt televizor.