| YoLoOoOo a întrebat:

Am un buget de 2100lei si vreau sa imi iau un laptop, imi puteti da niste exemple de laptop-uri? (PS: vreau sa ma joc cs:go si sa mearga bine, dau funda)

4 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Neaparat laptop? oricum cauta sistem req pentru jocuri si intra pe PC garage si acolo cauti in functie de buget si sistem req.

| CPAElites a răspuns:

Cu 2100 dabia gasesti laptop sa-ti ruleze cs:go.
Cu banii aia iti faci un pc foarte performant.

| catwomen69 a răspuns:

Mărește bugetul!

| Otto2014 a răspuns:

Ce laptop sa ruleze cs go vrei la banii aia? cumpara-ti o unitate la mana a doua, ca nu e nevoie de laptop, neaparat.Si eu am laptop, dar nu am pretentii la el.