| ciorbel a întrebat:

Salut, vreau sa imi iau un laptop bun pe care sa mearga bine jocurile, dar am un buget limitat, pana in 16 milioane, va rog daca puteti pune linkuri cu oferte.Multumesc!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

In banii astia nu gasesti un laptop sa te poti juca jocurile noi aparute.Un laptop pentru jocuri pleaca de la 25 de mil.Mai bine iti iei un PC in banii astia.

| ionutzuck a răspuns:

Nu exista laptop la 16 mil sa iti mearga jocurile bine, poate cele de 5 - 6 ani