| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un calculator destul de...vechi.dar vreau sa stiu daca e bun de ceva la jocuri.
1.60 ghz, 1gb ram, placa video Intel GMA 4500M, placa de baza ASRock G41M-VS3 R2.0(placa de baza si ram-ul sunt noi, aproximativ o luna)

Răspuns Câştigător
| zxcxzxc a răspuns:

E acceptabil dar nu vei putea juca cine stie ce jocuri!

1 răspuns:
| DFA1 a răspuns:

Îți recomand să arunci un ochi pe site-ul ăsta : http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intr-o.aspx
Astfel, dacă vrei să joci ceva, vei știi dacă îl poți juca sau dacă trebuie să te duci să faci ceva cumpărături. Baftă!