| Mihnea_Radu_1999 a întrebat:

Am un gamepad care nu mai functioneaza si apare eroarea cu "USB device malfunctioned". Am folosit un emulator si cred ca asta ar putea sa fie cauza. Vreau sa stiu daca mai poate sa fie reparat!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Faptul ca nu-l recunoste sau ca au aparut incompatibilitati nu inseamna ca dispozitivul e defect. Incearca gamepad-ul pe un alt calculator, cu un sistem de operare compatibil si fara emulator, daca nu este dependent de acesta, pentru a verifica in mod corect starea tehnica a gamepad-ului. Daca mai e functional sau chiar are o problema. Erorile pot fi de soft, driver sau de sistem de operare.