| Rauuul a întrebat:

Salut.Am un iphone 2 si vreau sa imi bag jocuri si aplicatii si nu stiu de unde.Imi puteti da va rog mai multe site-uri cu aplicatii si jocuri gratis pentru iphone 2? Dau funda... vreau raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| IasMin1 a răspuns:

Pai Angry Birds rio sau space

9 răspunsuri:
| Kohl_Simona_1996 a răspuns:

Incearca: wapcorn.com sau cucurigurigu.ro

| Kohl_Simona_1996 a răspuns:

Cucurigu.ro scuzewinking

| Nymeria a răspuns:

Cel mai bun site este wapdam sau waptick tot acelasi gasesti ce vrei acolo este facut pentru toate tipurile de telefon

| Rauuul explică (pentru Nymeria):

Nu este bun nici unul...eu vreau jocuri pentru iphone.un site special facut pentru iphone ce e asa greu de inteles...aici nu gasesc numa poze muzica si alte prostii

| Nymeria a răspuns (pentru Rauuul):

Ai intrat sa vezi?

| RawGrey a răspuns:

Descarca iTunes pentru a putea instala aplicatii si muzica si filme pe iPhone daca nu ai jailbreak! Este singurul program cu care poti pune aplicatii pe iPhone daca nu ai jailbreak.

| Rauuul explică (pentru Nymeria):

Am intrat si is foarte penale

| MrSpooky a răspuns:

Nu intra pe site-urile alea ca iti faci praf iphone-u intra pe app store ala e site pentru iphone.dar daca vrei sa iti descarci jocuri gratis trebuie sa iti deblochezi telu(jailbreak)