| ThelastMVP a întrebat:

Salut, am un laptop Asus, mai vechi, care se blocheaza din senin.( nu faci nimic pe el si de o data nu poti sa mai misti mouse.ul, nu mai merge nici o combinatie de taste).
Am reinstalat windows.ul de mai multe ori si la fel face. Se deblocheaza dupa ce il inchid fortat de la butonul de power, dar se blocheaza dupa circa 5 min dupa ce se deschide.
Poate fi de la HDD!?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Hdd sau chiar rami.
http://www.ariolic.com/disk-scanner.html
Scaneaza cu acest utilitar, sa vezi daca ai BAD-uri pe hard.