| GoodGuy a întrebat:

Salut, am un Lenovo A328, iar in timp ce ma jucam imi apare o eroare: Unfortumately, process com.android.systemui has stopped. As vrea sa stiu ce as putea face cu el pentru ca pe meniu nu pot face nimic cu el, doar imi da neincetat aceasta eroare.
Va rog ajutati-ma, sunt diperat.
Dau funda!

1 răspuns:
| askmefast a răspuns:

Salut,GoodGuy! Cand joci un joc telefonul, care se mai numeste masina, interacționează, proceseaza jocul.Sa stii ca in acest caz nu e vina telefonului ci a aplicatiei/jocului.In cazul asta poti incerca sa reinstalezi jocul.