| crst90 a întrebat:

Salutare. am un Asus fonepad 7 si de ceva timp imi tot apar fel si fel de erori. "unfortunately, assus keybord has stopped", "unfortunately com.android.systemui has stopped", "Unfortunately, the process com.asus.services has stopped". etc, imi apar foarte multe de genul asta. Am intrat in recovery si i-am dat un factory reset, dar erorile tot apar. are idee careva cam ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| bystefu a răspuns:

Incearca sa faci un update, daca nici asa nu merge ar trebui schimbat firmware-ul, daca si varianta asa cedeaza ar trebui dus la un centru.

1 răspuns:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Incearca un refresh la windows