| Stanace a întrebat:

Salut.Am un mouse Wireless dar mi s-a rupt stickul acela care il pagi in Pc ca sa mearga mouse.Ce se poate de facut ca sa mearga mouse?
poza mouse:http://imgur.com/uwmRdBa

2 răspunsuri:
| ILikeRiven a răspuns:

Pai daca mai ai garatie poti merge de unde l-ai luat si sa vezi daca ti-l poate inlocui, iar daca nu intreaba daca poti cumpara un nou stick pentru el, dar acela nu se mai poate repara din pacate.

| itextrat a răspuns:

Nu cred ca mai ai ce sa faci. Din cate stiu eu stick-ul acela e legat de mouse printr-o cheie scrisa in hardware, din fabrica. Deci... altul.