| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Mi-am pus wireless in casa dar merge doar la PC. Daca incerc sa conectez si laptop-ul imi zice ca e Acces Limitat. Cum pot face ca sa imi mearga si pe laptop?
Am net de la RDS. Cablul de Net l-am bagat in Wireless. Am pus parola pe wireless. PC-ul merge prin wireless dar la laptop scrie ca este conectivitate la acel wireless.
Aici am poza cu setarile ce le-am facut http://imgur.com/a/6HT8g
Wireless Tenda N300

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

L-ai bagat in lan 2

| wanted1 a răspuns (pentru itsoft):

In Lan 1-3 nu e nimic. Mufa de la NET e bagata in WAN

| itsoft a răspuns (pentru wanted1):

Pai cablu din router in pc nu il ai ca trebuie sa ai si asa ceva si ala se baga in lan 2