| andy14 a întrebat:

Salut am un Nokia lumia 640 l-am scapat pe jos si display-ul este complet negru dar restul este ok functional daca apas pe ecran reactioneaza. Exista o aplicatie ma poate ajuta sa recuperez contactele ramase in telefon?

1 răspuns:
| YahWav a răspuns:

Inca poti salva contactele, cat timp e functional, daca nu ma insel ''Nokia'' are o astfel de aplicatie, ai nevoie doar de un cablu USB si te-ai rezolvat. E ca si cum ai partaja tot ce ai pe dispozitiv impreuna cu PC-ul.