| elena24gjike a întrebat:

Salut, am un Nokia lumia 640 lte si sunt anumite aplicatii pe care nu pot sa le downloadez din Microsoft store, este vreo aplicatii prin care pot sa descarc acele aplicatii din Microsoft edge?
multumesc mult happy

2 răspunsuri:
| Bisa_Larisa_2002 a răspuns:

Nu poti happy

| DoctorWh0 a răspuns:

Poți sa instalezi aplicații care se găsesc sub forma de fișiere. appx. Eu am instalat pe lumia_ul 630 al meu, cu Windows Phone 8.1
Dar procesul este complicat, îți trebuie permisiuni de dezvoltator pe contul Microsoft și un laptop și o conexiune la internet pe laptop... E complicat. Noroc!