| Tofan_Marius_1999 a întrebat:

am un Nokia lumia 630 si nu am wifi sau mega pe el ca sa pot sa downloadez direct pe telefon asa ca as avea nevoie de un site de unde pot sa descarc pe pc aplicatii, jocuri pentru telefon big grin FUNDA!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai este simplu : descarci jocurile de pe net in format.xap, pentru ca mai apoi sa le pui in telefon cu un cablu de date, si sa le instalezi manual din folderul telefonului.

| Tofan_Marius_1999 explică (pentru Jipa95):

Da dar nu toate jocurile in format.xap merg trebuie sa fie facute pentru. windows phone si nu gasesc de unde sa le iau

| Jipa95 a răspuns (pentru Tofan_Marius_1999):

Nu merg deoarece nu fiecare joc cere o singura versiune de windows phone, e destul de nasol deoarece multe jocuri de pe store necesita ultimul update ( 8.1 )