| DragoscristiTulcea a întrebat:

Am un ps4, pana acum totul era perfect, dar cand m.am intors acasa si l.am aprins ps.ul a pornit, am intrat frumos pe hdmi sa se vAda imaginea si cand intru acolo imi apare blackscreen si se aude sunetul acela standard al ps.ului dar intrerupt, iar cand am apasat pe un buton al ps. ului a bipait, ce sa fac?

1 răspuns:
| Reddfox a răspuns:

A fost scapat pe jos sau ceva de genul? Poate fi si de la fire, caci nu sunt bagate corespunzator, verifica daca sunt puse corect. Cel mai sigur e sa il trimiti la garantie.