| 1Chris1 a întrebat:

Cum se desface un monitor LG flatron l1952s? Acum 4-5 zile, am venit acasa, am pornit PC-ul, am apasat pe butonul de pornire al monitorului si s-a aprins butonul, insa imaginea era neagra si scria ceva "engine".bun am apasat de 2-3 ori pe buton si s-a oprit, dar nu a mai pornit. Ce o avea?

Vreau sa-l desfac, dar am dat suruburile jos, dar nu stiu cum sa fac sa-i dau jos carcasa.

1 răspuns:
| nutepriveste21 a răspuns:

Daca tu nu te pricepi nici macar sa desfaci monitorul, cum crezi atunci ca o sa reusesti sa-l repari? Apeleaza la cineva care se pricepe sau la un services.