| Florin14cosovanu a întrebat:

Salut am un s5360 si are androidul mic.Ami puteti da androidul 4.0.4 odin.

Răspuns Câştigător
| Calvin199s5 a răspuns:

Nu fa greșeală să-ți faci acest upgrade la telefon, dacă telefonul tău nu suporta decât acel android care a venit cu el din fabrica, nu-i baga altul pe gat, doar când ți-l actualizează cei de la Samsung, adică când îți vine update-ul de la ei.
Dacă vei face asta, îți vei târâ telefonul prin service sa ți-l pună înapoi pe cel original și arunci banii pe geam aiurea. Dacă îți faci acest update jocurile și aplicațiile cu Android mai mare decât al tau(cel cu care a venit din fabrica) oricum n-o să-ți meargă deoarece telefonul este setat sa primească aplicațiile pentru Androidul din fabrica nu cel care l-ai instalat tu sau o să-ți meargă aplicațiile în lag.
Mai bine nu încerca asta, varmiu a pățit-o și sia stricat telefonul de tot, debea mai intra pe Facebook cu el.
FUNDA?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Are si un motiv pentru care are o versiune asa mica de android. pune tu 4. ca poate nu iti mai merge telefonul dupa