| Bogdan_Bob_1997 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy J5 si am vrut sa imi instalez un joc. Am intrat pe Magazin Play si am l-am descărcat. S-a incarcat 100% si după scrie ca Se instalează." Si ține asa ogramada. Dar el de fapt nu se mai instalează. apoi am inchis Magazin Play si am dat iar la jocul ala si scria aia sa-l instalez iar. Ce are? Ce sa-i fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Ori ai foarte incarcat ram-ul/memoria interna, desi ar trebui sa-ti apara o eroarea ca nu ai suficient spatiu pentru a instala acea aplicatie,
2. Nu este compatibila aplicatia cu sistemul de operare/telefonul, incearca sa faci update la sistemul de operare ultimul 6.0.1 Android, poate va merge apoi.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa faci ce scrie aici: https://support.google.com/......er/6241347

| octav005 a răspuns:

Poti incerca din nou.