| nicsor12345 a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy s2 si as vrea sa-i schimb sticla, si as vrea sa stiu cat ma costa manopera.

2 răspunsuri:
| hoLigan a răspuns:

Salut, ar fi in jur de 60 doar touch ul si nu poti schimba doar sticla pentru ca vine impreuna cu touchscreen ul. daca esti din turda sau cluj te pot rezolva euhappy 60 touch ul. si manopera 40happy

| Seby98Seby a răspuns:

Salut.Nu se poate schimba doar sticla si necesita schimbat si touchscreen-ul.Ambele cu tot cu manopera te costa undeva la 90-120 lei depinde de service-ul unde mergi.Bafta!