| AlexStefan1 a întrebat:

Salut, am un smart TV si vreau sa-mi instalez ADBlock pe el, anunturile pe care le primesc cand intru pe google sunt foarte enervante, se poate instala aceasta extensie?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe smartv nu se pot instala alte aplicatii de obicei decat cele venite cu ele din fabrica. Deci nici adblocker.

| octav005 a răspuns:

Este foarte posibil sa instalezi doar daca ai un smart tv cu sistem de operare Android

Bula
| Bula a răspuns:

Daca poti accesa magazinul de aplicatii si acolo il gasesti, atunci ai sanse, altfel nu.