| hoLigan a întrebat:

Salut, am un tv Samsung le40c530f1w si este spart ecranul,
oare cat ar fi display ul? sau daca as gasi altu defect cu placa de baza dar displayul sa fie bun multumesc!

5 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Salut! Păerea me e că nu se merită să-i schimbi ecranul, e prea scump şi te complici.

| CPAElites a răspuns:

Ce serie e display-ul?
Cauta seria pe google si vezi ce tv-uri mai au acelasi display, poate gasesti unu defect.

| hoLigan explică (pentru CPAElites):

LTF400HM01 asta scrie pe display. Nu ma ajuți tu sa cauți unul care are aceeasi display sau sa fie compatibil sau ca ce modele de TV au aceeasi ecran ca asta?

| CPAElites a răspuns (pentru hoLigan):

Nu am gasit nimic...

| hoLigan explică (pentru CPAElites):

Ms oricum!