| MariiusCtn a întrebat:

As dori sa achizitionez un XBOX ONE SLIM si am o curiozitate. Pe mai multe forumuri si site-uri, am vazut ca pentru a creea un cont XBOX LIVE GOLD ai nevoie de o adresa valida din UK sau US. Intrebarea mea este urmatoarea : Daca pun adresa mea din Romania, pot creea contul? Sau este obligatoriu sa foloseste adresa din UK.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti dau o adresa veche din gb sa iti poti face cont daca nu iti merge cu aia romaneasca bag-o pe asta din Londra. 9 south gardens, the avenue wembley middlesex london (HA9 9PG e codu postal)

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Si eu am Xbox si am avut o perioada activat Xbox live gold cu e-mail-ul din Romania. Daca ai Windows 10 si intri in aplicatia Xbox, Xbox-ul se conecteaza automat la adresa de la windows.
http://bit.ly/2Bu9cGD