| FaneFane6564 a întrebat:

Salut, as dori un hack care functioneaza petru gems la Dragon city, imi puteti da unul va rog? Am incercat multe hack-uri dar nu a mers nici unul.

Răspuns Câştigător
| ErlicEdward1900 a răspuns:

De unde vrei

5 răspunsuri:
| ErlicEdward1900 a răspuns:

Descarcă apk cu hack =]
Descarci apk, intri în folderul ''Downloads,, și apeși pe fișierul.apk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu as incerca deoarece aceste tipuri de aplicatii sunt nesigure, mai ales daca esti conectat pe Facebook, si poate vei ajunge tu hack-uit. Mai bine joaca normal. Sunt bune si aplicatiile apk, dar pot avea virusi. Numa cele din Magazin sunt sigure, iar acolo nu gasesti ceea ce cauti. Daca as fi tu as sta in banca mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce in serios iei problema asta.Vaaai,va ajunge hack-uit...nu prea cred ca se complica lumea in plus Facebook-ul lui valoreaza 0, se complica si hackerii degeaba.
Tu nu ai mai mult de 12 ani, esti un copil care a inteles va virusii sunt egal cu sfarsitul lumii..nu e asa, nu te mai uita la desene animate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa stii ca nu am 12 ani, nu afirma nimic daca nu stii.Eu voiam binele lui. Stiu ca virusii nu sunt sfarsitul lumii, insa pot crea probleme calculatorului/telefonului. Eu doar i-am sfat un sfat, deoarece si eu am avut la randul meu probleme similare.

| FaneFane6564 explică (pentru ErlicEdward1900):

De pe aptoide?