| Cristi905 a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi cumpar un play station 3 dar nu vreau ca dupa sa dau bani pe jocuri, asa ca vreau sa-l decodez dar am inteles ca este pericolul de a nu mai functiona dupa, am auzit ca s-ar putea face ceva cu un eboot dar nu stiu sa-l folosesc. Puteti sa-mi spuneti cum sa-l folosesc, dar nu vreau filmulete de pe youtube.

2 răspunsuri:
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Trebe sal duci la un profesionist,, cam 50 lei cred ca o sa coste,, da pe o consola nu-i mai fain ca pe un pc performant,, eu am gta 4 si imi place cum merge,, da pe un ps3 ai foarte nasol,,,, ca daca incerci tu al strici si dupa aia poti sa-l arunci ca n-o sa mai fie bun

| Cristi905 explică:

Nu ai inteles ca eu nu vreau sa-l modez
eu vreau varianta cu eboot-ul