| vladutzumuresan1996 a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista un program care sa transcrie o inregistrare audio in cuvinte. Adica inregistrez ceva...un om care vorbeste, pun inregistrarea pe calculator iar apoi [daca exista asa ceva] pun programul sa transcrie in cuvinte inregistrarea respectiva. Adica nu mai trebuie sa stau eu sa ascult si sa scriu etc. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Panda1994 a răspuns:

Eu unul nu cred ca sunt dispuse pe piata aceste programe. Ai putea sa te chinui sa vezi ce vorbeste acel om (si in ce limba) si sa dai pe google translate sa traduci happy Succes!

| sebibucur a răspuns:

Poti sa o faci chiar din MICROSOFT Word.Cauta pe net si clar o sa gasesti. Funda?