| tburebista9999 a întrebat:

Salut

as vrea sa stiu si eu cu ce site-uri se fac bani online in 2018 de acasa, daca ar putea cineva sa ma indrume as ramane dator.

6 răspunsuri:
| Xtina19bbb a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar cele mai multe dintre site-urile de acel gen nu o sa iti aduca un venit consistent.
cele mai multe sunt pentru click-uri sau surveys, ceea ce o sa iti ocupe foarte mult timp si nu o sa merite avand in vedere ca un click se plateste cu 0.01 €-0.1 €.
te sfatuiesc sa cauti altceva si sa nu pierzi nopti ai zile pentru nimic
parerea mea

| Violleta2022 a răspuns:

Poti face bani frumosi online pe:
www.freenalcer. com sau upwork
Trebuie sa-ti faci cont la ei si sa scrii in ce esti expert, si care este tarfiul tau orar. In felul asta, vei fii selectat de altii sa ti se dea ceva de lucrat, sau proiecte.
La sfarsit, cand ai terminat, cel care a postat proiectul iti verifica munca si daca este multumit, trimite mesaj la administratia site-ului sa elibereze plata catre tine.

| Omis a răspuns:

Du-te la munca, bre.

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti bazat in programare... upwork.com, gasesti multe proiecte

| MacBeth a răspuns:

Buna. Incearca urmatorul site http://ecomoney.win/3531231702388/.
Este un site serios. Dupa imi poti trimite un feedback cu parerea ta.