| UnuCuSapca a întrebat:

Salut as vrea un link de Windows 7 (nu conteaza de care) x64 cu driver de internet inclus ca sa pot instala eu restul si in engleza. Fac eu rost de product key, nu e problema. Pls ajutor!

6 răspunsuri:
| JackTD a răspuns:

Intra pe rorrentsmd.com
Acolo gasesti

| Super0Game a răspuns:

Cea mai buna idee e sa-ti instalezi DriverPack cu el iti instalezi orice driver!
LINK: https://drp.su/en
Sper ca ti-a placut! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista, il instalezi tu dupa manual.Foloseste Windows 10 draga..mdea.

| twistedfella a răspuns:

Piratule se poate sa nu aiba driveru' de net pentru pc-ul tau si e dificil sa cauti asa ceva, eu faceam ceva de genu : windows, apoi cautam driverul dupa modelul placii de net, si il bagam pe scula prin stick sau in cel mai rau caz prin cd. Asta cred eu ca e cea mai practica metoda pentru. ca in ziua de azi sunt muuuulte modele de componente si trebuie' sa ai noroc sa iti gasesti ceva doar pentru. componentele tale. Vremea xp-ului a trecut. daca nu te descurci da-mi un pm, nu stiu daca merge dar incearca.Delo delo bahtalo happy

| twistedfella a răspuns (pentru twistedfella):

1.Instalezi windows
2. Gasesti o gaura care are drivere si pe acolo bagi driveru' de net
3.Probabil cd room-ul va fi gaura dar poate ai noroc si va fi usb-ul
4. Apoi bagi ceva gen driver booster si e gata
bafta