| anonim_4396 a întrebat:

Salut, aveti vreun hack la GTA San Andreas sa faci statusul cum vrei tu, adica muscle, stamina, fat etc. Dar sa nu fie din ala care iti da toate la maxim, sa il poti seta tu dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Madalin a răspuns:

Da.sunt parole pe net. poti sa iti faci muschi maximi poti sa faci sa iti mai fie foame.si masina de golf.ATV si avion si toate aste le gesesti aici http://gta.jucatori.net/......pc-18.html si multe altele.Aici sunt toate codurile. Sper ca te-am ajutat.eu pe astea le folosesc. Funda plzz

6 răspunsuri:
| Madalin a răspuns:

Da.sunt parole pe net. poti sa iti faci muschi mazimi poti sa faci sa iti mai fie foame.si masina de golf.ATV si avion si toate aste le gesesti aici http://gta.jucatori.net/......pc-18.html si multe altele.Aici sunt toate codurile. Sper ca te-am ajutat.eu pe astea le folosesc. Funda plzz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| sweetcandy_6705 a răspuns:

Parole...cauta pe net

| EdyAndrei a răspuns:

E un hack s0beit si il faci tu de acolo cat vrei. Funda?

| 2004123 a răspuns:

Parola pentru muschi e jysdsod