| MarYaNM a întrebat:

Salut, Azi a venit un tip cu afise publicitare in toate scarile de bloc de pe strada. Nu stiu ce facea dar deschidea usile la interfon fara cartela. Am auzit ca este ceva cod. Am interfon Electra Pam255.

Vreau metoda concreta sa functioneze. Mersi.

Am imcercat sa tin apasat x, sau coduri gen 169, 248. merge numa 3 cifre pe interfon.

2 răspunsuri:
| 4StarLight a răspuns:

De ghicit nu cred că poți ghici codul, nu cred că au pusul unul la îndemâna oricui! Dar ar trebui să-l întrebi pe administratorul blocului/șeful de scară el e cel care ar trebui să știe.La unele blocuri, de exemplu eu am avut un cod de vreo 7 cifre dar de când m-am mutat nu am, merge doar cu cartelă. happy
Sper că te-am ajutat!

| Freya1 a răspuns:

Depinde de la interfon la interfon spre exemplu la unele ii *780000 adica steluta numarul apartamentului si etc la altele poate e altfel