| Mariellahh a întrebat:

Pe Allview a4all merge netul de pe cartela? am auzit ca ar putea sa nu functioneze! MERSI, FUNDA

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Da, merge dar nu prea bine, e mai bine daca ai conexiune pe wifi.

| BencheaAdelin a răspuns (pentru Grimmjow69):

Am avut net de la cosmote iar acum de la indygen si netul merge foarte bine

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, merge.

| sufletdeing3r a răspuns:

Depinde si de ce tip de internet ai. Daca ai prin GPRS sau EDGE atunci o sa mearga destul de greu. Cel mai bine e prin 3G sau Wi-fi daca ai.

| Mariellahh explică (pentru sufletdeing3r):

E telefonul surorii mele. Wi-fi are telefonul, insa n-avem noi router :3 si telefonul are si GPRS (class 12), EDGE (class 10) si are si 3G.

| sufletdeing3r a răspuns (pentru Mariellahh):

Daca are 3G atunci trebuie sa mearga bine internetul, depinde si de semnal sau acoperire. Haideti la mine ca am eu router cu retea libera happy