| StefanCristian55 a întrebat:

Salut happy Bai,am si eu o intrebare la care multi din voi probabil o sa radeti laughing Dar, daca totusi stie cineva, daca imi schimb statusul pe Facebook, gen imi pun "intr-o relatie" va aparea pe perete la toata lumea gen ca am schimbat, sau doar se schimba la mine pe profil si atat? banuiesc ca ar trebui sa apara la toti doar in caz ca distribui asta dar as vrea sa stiu sigur
Funda! Merci

2 răspunsuri:
| Elyiela a răspuns:

O sa apara la toti numai daca tu alegi sa distribui asta insa daca nu vrei poti sa alegi la setari de confidentialitate optiunea "Doar Eu", si numai tu stii ca ai pe profilul tau Facebook scris "intr-o relatie". Sper ca te-am lamurit. happy

| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca va apare la toata lumea, ca stirea zilei happy