| KoNeTi a întrebat:

Salut, baieti!
Incerc de cateva ore sa imi instalez Windows 10 si tot intampin o problema. Anume, am bootat un stick USB cu Windows 10, iar cand incerc sa folosesc boot, se incarca putin si primesc o eroare de tip "Your PC ran into a problem and needs to restart. We'll restart for you." Atat. Dupa care isi da restart si sistemul porneste ca si cum nu ar avea nimic.

1 răspuns:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Esti sigur ca ai bootat stickul bine? sau windowsul de pe care faci stikul sa aiba ceva probleme cu ce program faci stickul?