| mafiot1 a întrebat:

Salut.Care este durata maxima de functionare a unui Router Wireless in mod special de la Asus.Nu sunt excluse nici ceilalti producatori.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Crezi ca stie cineva? Poate dura o luna un an sau 10. Cum il nimeresti. Oricum pe perioada garantiei n-ai treaba.

Bula
| Bula a răspuns:

De obicei functioneaza pana ce nu se depasesc moral.
Am intalnit putine defecte, iar majoritatea lor a fost provocata de utilizatorii.

| gelu1970 a răspuns:

Un router poate functiona mult si bine. problema e ca dupa aproximativ doi ani de uz sincronizarea nu se mai face ca atunci cand e nou. eu de regula le schimb dupa aceasta perioada. insa nu trebuie sa te gandesti ca dupa doi ani nu o sa iti mai functioneze netul. routerele de ultima generatie pot sa functioneze in parametrii optimi destul de mult timp.