| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce parere aveti de asta micu? http://www.altex.ro/......indows-8-1
Nu vreau sa va luati de performantele lui, stiu ca nu-i cine stie ce dar totusi, chestia asta mica, se merita? V-ati lua asa ceva?

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Daca ar fi mai puternic l-as lua. Personal n-am ce face cu el, e prea slab din punct de vedere al specificatiilor...
Poate in viitor, va evolua si poate vedem ceva mai performant.

| Jipa95 a răspuns:

Performantele sunt destul de impresionante pentru marimile lui. Tinand cont ca poate reda fara probleme continut pe youtube in 1080p iar in browsing se misca nemaipomenit, mi-as cumpara unul. Chiar am un smart tv si m-ar scuti de cabluri, nu ar mai trebui sa-l conectez in laptop sa vad un film online, etc.

| AdrenalinTm a răspuns:

Ma e beton la cat e de mic
dar la bani e cam mult
in locul tau mi-as lua un Tronsmart Draco AW80 Meta numai ca e cu andoid