| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre castile pentru pc Razer Kraken (220 lei la Altex) multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Am folosit eu timp de vreo 3 ani de zile. Am dat 60 de euro si clar au meritat banii.
Ascultand muzica, bass'ul se aude foarte tare, jucand jocuri, le-am folosit in CS GO cand eram LE, nimeni nu s-a plans vreodata ca vocea mea se aude naspa, auzeam pasi de prin departare, nu eram luat prin surprindere laughing Bineinteles le-am folosit si in alte jocuri, dar single player sincer nu conteaza tongue
Le recomand cu incredere, acum dupa 2-3 ani de purtat, se aude excelent, doar buretele a fugit partial, dar e normal.

3 răspunsuri:
| Kleb a răspuns (pentru N0xEterniS):

Ok atunci o sa le cumpar si eu

| alina2k18 a răspuns (pentru Kleb):

Sa iei si pentru minehee hee

| Kleb a răspuns (pentru alina2k18):

laughing