| sphynxz a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre Iphone 7 si Samsung S8! Care este mai bun? O sa vreau la sfarsit de an sa achizitionez unul dintre aceste 2 telefoane! Il voi folosi pentru poze si gaming! Nu vreau pareri de la un copil de cati-va ani sa imi zica ca iphone-ul este cel mai bun sau invers! Vreau ca parerearea sa fie una sincera si serioasa!

2 răspunsuri:
| Pandicornita a răspuns:

Buna! Cred ca S8 este o alegere mai buna! O prietena de familie are S8 si ii merge foarte bine. Face poze minunate si are memoria foarte mare. Singura problema este faptul ca, daca vrei sa iti pui folie de sticla, telefonul avand margini curbate, aceasta v a cade la un impact mai puternic sau dupa o saptamana. Sper ca ti-am fost de folos! Funda?

| RAY a răspuns:

Samsung S8 e mai bun sau s9