| FaraNumePls a întrebat:

Salut, ce părere aveți despre telefonul Lenovo A7010, să il cumpăr?

Răspuns Câştigător
| Saltbae a răspuns:

Da, este un telefon bun, are o camera foto principala de 15 MP, senzor de amprenta, opțiune 4G și hotspot, dual sim, culorile și rezoluția sunt foarte bune, slot pentru 128 GB (pentru problema ta cu memoria), notificări prin led, are cam tot ce ai aștepta de la un smartphone sa aibă, este ușor, are o versiune buna de Android (Lollipop) și este la un preț ok.

1 răspuns:
| Bogdan201739 a răspuns:

Depinde de pret