| ReDhAiR06 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Lenovo S90 Grey? As vrea sa mi-l cumpar, dar nu am avut niciun telefon de la Lenovo pana acum si nu stiu daca sunt bune sau nu. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Vl4dimir a răspuns:

Este foarte ok telefonul din toate punctele de vedere. Si tine cont mai ales de faptul ca Lenovo sunt producatori foarte buni si renumiti in intreaga lume!

1 răspuns:
| Stefi3Unicorn a răspuns:

Sunt practice dar si foarte sensibile. Eu ti-las recomanda doar daca l-ai tine in husa.