| CosminD a întrebat:

Salut happy
Ce player de muzica imi recomandati pentru un Asus zenfone 3? Aplicatia originala este groaznica si plina de reclame....Nu pot sa ascult melodiile (fara internet ) descarcate de mine.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una dintre cele mai bun, tot Zenfone am si eu.
https://play.google.com/......ps/details
Are Crossfade (melodiile merg una dupa alt, nu mai ai pauza intre ele) si alte efecte, poti seta urmatoarea melodie, chestii folositoare..Are si un design placut.
Apropoooo, daca ai Zenfone, ia-ti Dolby Atmos, e belea.

12 răspunsuri:
| WithinShadows00 a răspuns:

Eu folosesc VLC.

Bula
| Bula a răspuns:

Aplicatiile originale n-ar trebui sa arate reclame, fiind platite deja impreuna cu telefonul.
Poate ai descarcat ceva "virus" /malware impreuna cu ceva, care acum iti baga reclamele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Bula):

Nu, nu e originala, e din Play Store..are reclame oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am probleme cu mancatul de litere, doamne fere'.

Bula
| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca e gratis sau shareware descarcat, atunci este explicabil.
Tot ce e gratis costa cumva, si producatorul trebuie sa traiasca... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Bula):

Yes,yes,yes.

| CosminD explică (pentru anonim_4396):

De unde pot sa iau Dolby Atmos? big grin este aplicatie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CosminD):

Daa, e un pic mai complicat...mult mai complicat.
Daca nu ai chef sa te complici nu merita efortul.

| CosminD explică (pentru anonim_4396):

Ok. Multumesc pentru ajutor happy Super tare aplicatia. Am sa cumpar si update-ul la 3.5 lei ca sa fie full.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CosminD):

happy Bafta. Eu n-am bani sa o cumpar...nu te grabii asa repede.Vezi daca iti place.

| supermamici a răspuns (pentru CosminD):

Nu, nu este o aplicatie. Este un standard de sunet https://televizoaresmart.ro/ce-inseamna-dolby-atmos/