| DDX99 a întrebat:

Salut cine imi poate da un program de filmat jocuri fara lag si un HD? funda pentru cel mai bun program Multumesc.

62 răspunsuri:
| Saddelyx a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios? Voi chiar nu va dati seama? El a pus o adresa care te duce la propriul cont, la videoclipuri incarcate.Nu a furat nimic sau alte chestii de genul (cred ca a gresit ori a vrut sa faca o gluma.Acelasi lucru si pentru Biţă_Leo_1999 care nu pare sa fi sesizat de asemenea acest lucru

| Si_Atat_Gabriel_1993 a răspuns:

Bandicam

| Alexut_Alex_1990 a răspuns:

Action eu zic filmeaza si game si deskopt

| SundMax a răspuns (pentru XXfarmXX):

ESte si fraps Fulll de pe net il ei gratis!

| Gabi1359 a răspuns:

Mirillis action e cel mai bun program de filmat jocuri.

| Gabi1359 a răspuns (pentru IlEgAlShAdOw):

Programul ala e un rahat.
Ocupa foarte mult din memorie.

| masterulyo a răspuns (pentru DDX99):

Daca il iei full nu mai face asta sau daca il configurezi bine

| Valentin_Cristian_1984 a răspuns:

Descarcati un programde facut filmarii si dupa ceea cand vise instaleaza umblati setarilaughing))))))))))

| Valentin_Cristian_1984 a răspuns:

Dai frate unde dadusi si vei vedea si dai la setari

| Buraga_Cosmin_1999 a răspuns:

Fraps...dar iti trebuie crack pentru a filma orebig grin cauta pe google big grin

| Cucoanes_Ionut_1998 a răspuns:

Frate incearca fraps 3 55 filmezi xcat vrei cu el

| Cucoanes_Ionut_1998 a răspuns:

Frate incearca fraps 3 55 filmezi cat vrei cu el

| Tirnaru_Alexandru_1994 a răspuns:

Pai cel mai bun program de filmat jocuri este frapsul si overwolf dar la fraps trebui sa il modifice ca sa iti filmeze cat vrei tu

| Mihay_Robert_2000 a răspuns (pentru DDX99):

Http://www.mediafire.com/download/01u3d68tr6nic79/Frps.3.1.2.rar instaleaza asta si nu o sa mai ai plobleme cu fraps :)

| Mihay_Robert_2000 a răspuns:

Http://www.mediafire.com/download/01u3d68tr6nic79/Frps.3.1.2.rar download la asta si gata nu o sa mai ai probleme cu fraps

| EdiuTzz_EdiuTzz_1996 a răspuns:

Bogdan 4008 alea sunt videourile mele
asa ca nu mai fi prost

| EdiuTzz_EdiuTzz_1996 a răspuns:

Salut cine imi poate zice si mie ce are bandicamul ca nu imi merge sunetun funda pentru cel ce imi raspunde

| bizoadelin17 a răspuns:

Debutsetup

| QzEcH a răspuns (pentru Giorgiana_Bebelusha_1987):

Trebuie sa pui tu fullscreen pe programul de filmat

| QzEcH a răspuns:

Obs eu il am functioneaza foarte bine!
P.S. Are si setare de a nu se vedea cursorul happy

| BlajM4RYAN a răspuns (pentru anonim_4396):

Are facecam?

| Coman_Darius_1990 a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaaaa

| a1l2e3x4a6n6d7r8u9 a răspuns (pentru bogdan_4008):

Bai Omule, asta ii canalul meugaming sub numele de Gaming.Ro.14,daca mai spui ca asta ii contul tau o sa ai probleme.Ia uitate tu la el cum se da ca asta ii contul lui.

| bogdan509 a răspuns:

Fraps eu rahat de program nu poti filma decat jocuri si ocupa mult spatiu eu recomant action mirlis e cel mai bun program de filmat nu stiu daca-o fi mai bune dar mie imi place ca filmez dextop sa joc in acelasi timp adica nu ti se opreste cand intri in joc sau ceva de genu

| 12345mitza78910 a răspuns:

Incearca Open Broadcaster Software,
trebuie sa ii faci singur setarile si iti trebuie un procesor si o placa video buna.
Specificatii minime :
Procesor : Intel Core i5-2500K
Placa video : NVDIA GeForce GTX 680

Uite un link :
https://obsproject.com/

Funda?

| Mario_Danut_2000 a răspuns (pentru bogdan_4008):

Daca vrei sa stii alea sunt videourile mele daca nu-i ma crezi dai un comm la ultimul video si o sa raspun
Si in plus am filmat cu mobizen

| AdyAndreea91 a răspuns:

Salut, DDX99! Incearca screen recorderul "Krut-PP" Link aici: https://sourceforge.net/projects/krut/
dar ATENTIE! Mai intai iti trebuie java jre iarasi link aici: http://www.oracle.com/......80261.html
Daca ti-am fost de folos te rog da-mi funda :D

| Hmrsvlad a răspuns (pentru Ciobanu_Valentin_Lucian_1998):

Pe ce apas ca sa filmez cu el?

| Pintoiu_Catalin_1976 a răspuns:

Salut

| Anaconda101331 a răspuns:

Https://gamekit.com/? reflink=24a5-116781852