| DDX99 a întrebat:

Salut cine imi poate da un program de filmat jocuri fara lag si un HD? funda pentru cel mai bun program Multumesc.

62 răspunsuri:
| Mann_Rreal_1986 a răspuns:

Bandicam!

| Mihay_Robert_2000 a răspuns:

Http://www.mediafire.com/download/01u3d68tr6nic79/Frps.3.1.2.rar download la asta si gata nu o sa mai ai probleme cu fraps

| Si_Atat_Gabriel_1993 a răspuns:

Bandicam

| Cucoanes_Ionut_1998 a răspuns:

Frate incearca fraps 3 55 filmezi xcat vrei cu el

| Cucoanes_Ionut_1998 a răspuns:

Frate incearca fraps 3 55 filmezi cat vrei cu el

| Tirnaru_Alexandru_1994 a răspuns:

Pai cel mai bun program de filmat jocuri este frapsul si overwolf dar la fraps trebui sa il modifice ca sa iti filmeze cat vrei tu

| EdiuTzz_EdiuTzz_1996 a răspuns:

Bogdan 4008 alea sunt videourile mele
asa ca nu mai fi prost

| EdiuTzz_EdiuTzz_1996 a răspuns:

Salut cine imi poate zice si mie ce are bandicamul ca nu imi merge sunetun funda pentru cel ce imi raspunde

| Coman_Darius_1990 a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaaaa

| Giorgiana_Bebelusha_1987 a răspuns:

Buna nu ma pricep la programele astea prea bine eu caut un program cu care poti ascunde in timp ce filmezi sa nu se vada bara de start din desktop cum e filmat asta in second life http://www.youtube.com/watch?v=08tJk9luNaE.
exista un asemenea program?

| QzEcH a răspuns (pentru Giorgiana_Bebelusha_1987):

Trebuie sa pui tu fullscreen pe programul de filmat

| 12345mitza78910 a răspuns:

Incearca Open Broadcaster Software,
trebuie sa ii faci singur setarile si iti trebuie un procesor si o placa video buna.
Specificatii minime :
Procesor : Intel Core i5-2500K
Placa video : NVDIA GeForce GTX 680

Uite un link :
https://obsproject.com/

Funda?

| Pintoiu_Catalin_1976 a răspuns:

Salut